KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8652360
nr 865 2360
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Eva Ljungdahl (f. 1946), fruktstilleben, signerad, 16x25
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:43:45
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Eva Ljungdahl
Läs mer om Eva Ljungdahl