KONST / Litografier / Färglitografi 13385724
nr 1338 5724
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Signerad, numrerad 26/150, ca 72x53 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:51:17
350 kr
Alexandre Kaj Lindström
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström