MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9614053
*
nr 961 4053
Sideboard
Teak, "Corona", Design Lennart Bender, Ulferts, Tibro, 1960-tal, längd: 163 cm, djup: 45 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:34:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 23:23:16
1
2.000 kr
7/5 09:30:18
2
4.000 kr
9/5 13:57:08
3
3.600 kr
9/5 13:57:08
2
3.800 kr (Budbetjänt)
9/5 13:57:51
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lennart bender sideboard skåp teak teakmöbler tibro trä ulferts
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:53
-
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:40
-
3338 Hängskåp
vitrin, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 31 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:42
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:15
*
Sideboard
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4053
Sideboard
Teak, "Corona", Design Lennart Bender, Ulferts, Tibro, 1960-tal, längd: 163 cm, djup: 45 cm, höjd: 70 cm
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 23:23:16 | 1 | 2.000 kr |
7/5 09:30:18 | 2 | 4.000 kr |
9/5 13:57:08 | 3 | 3.600 kr |
9/5 13:57:08 | 2 | 3.800 kr (Budbetjänt) |
9/5 13:57:51 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lennart bender sideboard skåp teak teakmöbler tibro trä ulferts
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:53 -
3347 Bokhylla
mahogny. Bredd: 140 cm, djup: 28 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50 -
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:40 -
3338 Hängskåp
vitrin, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 31 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:42 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:15