ÖVRIGT / Diverse / Bardisk 10381078
*
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:20:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 20:03:18
1
Vinnande bud
12/5 20:51:42
2
3.400 kr
12/5 20:51:42
1
3.600 kr (Budbetjänt)
15/5 15:48:05
3
3.800 kr
15/5 15:48:05
1
4.000 kr (Budbetjänt)
15/5 15:51:54
3
4.200 kr
15/5 15:51:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:00
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16
-
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:11
-
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:25
*
Bardisk
Kondition: Jakaranda-laminat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1078
Bardisk
+ 3 barstolar, 1950-tal, längd: 122 cm, djup: 70 cm, höjd: 101 cm
Kondition: Jakaranda-laminat
Utrop: | 4.000 kr |
---|---|
Såld: | 4.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 20:03:18 | 1 | Vinnande bud |
12/5 20:51:42 | 2 | 3.400 kr |
12/5 20:51:42 | 1 | 3.600 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:48:05 | 3 | 3.800 kr |
15/5 15:48:05 | 1 | 4.000 kr (Budbetjänt) |
15/5 15:51:54 | 3 | 4.200 kr |
15/5 15:51:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bardisk
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:00 -
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16 -
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:11 -
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:25