MÖBLER / Bord / Blomsterbord 10381032
*
nr 1038 1032
Blomsterbord
1950-tal, Teak, längd: 84 cm, höjd: 68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 15:21:30
1
400 kr
29/4 20:37:01
2
200 kr
29/4 20:37:01
1
250 kr (Budbetjänt)
29/4 20:37:36
2
350 kr
29/4 20:37:36
1
400 kr (Budbetjänt)
29/4 20:44:46
2
500 kr
29/4 20:46:00
2
600 kr
2/5 18:29:26
3
500 kr
2/5 18:29:26
2
600 kr (Budbetjänt)
12/5 06:39:52
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord teak teakmöbler trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
*
Blomsterbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1032
Blomsterbord
1950-tal, Teak, längd: 84 cm, höjd: 68 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 15:21:30 | 1 | 400 kr |
29/4 20:37:01 | 2 | 200 kr |
29/4 20:37:01 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
29/4 20:37:36 | 2 | 350 kr |
29/4 20:37:36 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
29/4 20:44:46 | 2 | 500 kr |
29/4 20:46:00 | 2 | 600 kr |
2/5 18:29:26 | 3 | 500 kr |
2/5 18:29:26 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:39:52 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombänk blombänkar blomsterbord blomsterbänk blomsterbänkar bord teak teakmöbler trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07