KONST / Litografier / Färglitografi 15989228
nr 1598 9228
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, daterad PT -1980, med dedikation. Färglitografi. Bladets mått: 23x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:21:54
300 kr
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson