KONST / Litografier / Färglitografi 12422053
nr 1242 2053
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 5/10. Motivet: 43x70 cm
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:32:59
17/3 21:40:04
18 mar
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson