KONST / Litografier / Färglitografi 13862131
nr 1386 2131
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, 29X15, Gripsholms värdshus. Signerad, numrerad 39/270. Motivet: 28x15, yttermått inklusive ram: 45x29 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:16:43
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
22 mar
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg