MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 7883364
nr 788 3364
Sideboard
England, med lådor, längd: 154, djup: 35, höjd: 81
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:25:25
29/10 19:12:07