KONST / Litografier / Färglitografi 10984104
nr 1098 4104
Lennart Landqvist
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Lennart Landqvist (f. 1925), "Rosa Klippan", signerad, -83, motivet: 50x54
Lennart Landqvist, svensk målare och grafiker född i Mölndal 1925.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:28:33
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Lennart Landqvist
Läs mer om Lennart Landqvist