KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778287
nr 1377 8287
Oljemålning, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Äppelplockare. Signerad. Olja på pannå, 40x44 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:46:55
1.000 kr
1.400 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)