KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272391
nr 1327 2391
Oidentifierad konstnär. "Grusväg vid Stenkyrka", Gotland. Signerad T Ingelse, daterad 89. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:10:32
16/5 14:33:35
100 kr
18/5 19:01:20