KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Foto 13272371
nr 1327 2371
Carl Michael von Hausswolff
(f. 1956), Sverige
Foto, "Oscillogram #9". 3/3,1997. Proveniens Galleri Andréhn-Schiptjenko. C-print, 40x38cm
Kondition: slitage, ej glasad
Carl Michael von Hausswolff, svensk konstnär och tonsättare född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:40:29
14/5 13:10:56
1.500 kr
18/5 19:28:24
Carl Michael von Hausswolff
Läs mer om Carl Michael von Hausswolff