GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 7696073
nr 769 6073
Stekfat
Kina, 1800-tal, längd: 33
Kondition: nagg
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:47:06
350 kr
Stekfat
Kondition: nagg
nr 769 6073
Stekfat
Kina, 1800-tal, längd: 33
Kondition: nagg
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 6 augusti 2012 |