KONST / Litografier / Färglitografi 14666121
nr 1466 6121
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Båt på havet. Signerad, numrerad 151/280. Färglitografi, bildmått: 51x73, yttermått inklusive ram: 66x85 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:38:41
5/5 08:05:24
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth