KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12213620
nr 1221 3620
Henri Guibal
(f. 1947), Frankrike
Blandteknik, Kvinna, signerad. Ramens innermått: 47x39 cm
Henri Guibal, fransk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:49:22
2/12 16:39:55