KONST / Litografier / Färglitografi 13862138
nr 1386 2138
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 27/30, komposition. Motivet: 52x40, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:55:15
15/3 20:58:19
22 mar
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd