KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13546344
nr 1354 6344
Johan Ahlbäck
(1895-1973), Sverige
Blandteknik, Neapel. Signerad, daterad -55,49x62 cm
Johan Ahlbäck, svensk målare född 1895, död 1973.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:29:56
17/10 08:49:30