BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 12189077
nr 1218 9077
Skrivbordslampa
LUXO 1001. Höjd: ca 57-96cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:47:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
19 nov
Retro (50/60-tal)
Läs mer om Retro (50/60-tal)