KONST / Litografier / Färglitografi 11709097
nr 1170 9097
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Kvinna, -98, signerad och numrerad 29/150, motivet: 67x49
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:54:50
19/3 15:01:19
19 mar
Corneille
Läs mer om Corneille