ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Dräkt 6513399
nr 651 3399
Dräkt
Lars Wallin, 1990-tal. Proveniens konstnären Helene Billgren, finns endast i få exeplar, storlek 36-38
Kondition: mindre fläckar på kjolen
Utrop:
300 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 16 augusti 2010