KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989238
nr 1598 9238
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Akvarell, "purjo", 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm. Signerad
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:24:08
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska