KONST / Litografier / Grafiskt blad 2895137
nr 289 5137
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador DalÃ, stämpelsign. 2192/5000
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2003
1/12 08:22:08
1/12 08:28:18