MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381096
*
nr 1038 1096
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 20:18:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 07:14:29
1
100 kr
16/5 15:32:23
2
Vinnande bud
16/5 15:33:10
1
250 kr
16/5 15:33:10
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:13
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:22
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:48
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1096
Byrå
Teak, längd: 75 cm, djup: 38 cm, höjd: 70 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 07:14:29 | 1 | 100 kr |
16/5 15:32:23 | 2 | Vinnande bud |
16/5 15:33:10 | 1 | 250 kr |
16/5 15:33:10 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:13 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:22 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:48