KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14113057
nr 1411 3057
Marianne Lagergren-Lundquist
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, "Solnedgång". Signerad, daterad -79. Olja på duk, 27x35cm, yttermått inklusive ram: 30x38cm
Marianne Lagergren-Lundquist, svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:52:36
12/8 13:53:05
Marianne Lagergren-Lundquist
Läs mer om Marianne Lagergren-Lundquist