KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tidskrifter 16152063
*
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 18:08:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 11:00:37
1
100 kr
3/4 12:53:13
2
150 kr
3/4 16:39:57
3
700 kr
4/4 10:23:55
4
400 kr
4/4 10:23:55
3
450 kr (Budbetjänt)
4/4 10:23:59
4
500 kr
4/4 10:23:59
3
600 kr (Budbetjänt)
4/4 10:24:00
4
700 kr
4/4 10:24:00
3
700 kr (Budbetjänt)
4/4 10:25:07
4
800 kr
21/4 20:56:17
5
1.000 kr
21/4 20:59:58
4
2.000 kr
22/4 18:00:21
6
1.500 kr
22/4 18:00:21
4
1.600 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:38
6
2.000 kr
22/4 18:00:38
4
2.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:00:56
6
2.200 kr
22/4 18:01:21
6
2.600 kr
22/4 18:01:55
7
3.000 kr
22/4 18:03:30
6
3.000 kr
22/4 18:03:30
7
3.000 kr (Budbetjänt)
22/4 18:03:43
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
3188 Collage
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:30
-
1018 Fotografi
Mattias Klum (f. 1968), Sverige. Naturmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:16
-
3213 Fototyp
efter "Jean Cocteau", meny, yttermått inklusive ra..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:07
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:45
-
3319 Inramad affisch
Ernst Joseph, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:50
-
3060 Plansch
Stockholm, panorama, yttermått inklusive ram: 30x2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:19
*
Tidskrifter
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 1615 2063
Tidskrifter
9 st, Derrière le miroir, Maeght 1950-70-tal, 38x28 cm, ej helt komplett
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 11:00:37 | 1 | 100 kr |
3/4 12:53:13 | 2 | 150 kr |
3/4 16:39:57 | 3 | 700 kr |
4/4 10:23:55 | 4 | 400 kr |
4/4 10:23:55 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:23:59 | 4 | 500 kr |
4/4 10:23:59 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:24:00 | 4 | 700 kr |
4/4 10:24:00 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
4/4 10:25:07 | 4 | 800 kr |
21/4 20:56:17 | 5 | 1.000 kr |
21/4 20:59:58 | 4 | 2.000 kr |
22/4 18:00:21 | 6 | 1.500 kr |
22/4 18:00:21 | 4 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:38 | 6 | 2.000 kr |
22/4 18:00:38 | 4 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:00:56 | 6 | 2.200 kr |
22/4 18:01:21 | 6 | 2.600 kr |
22/4 18:01:55 | 7 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 6 | 3.000 kr |
22/4 18:03:30 | 7 | 3.000 kr (Budbetjänt) |
22/4 18:03:43 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: derrière le miroir ej helt komplett konst maeght 1950-70-tal tidskrifter
-
3188 Collage
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:30 -
1018 Fotografi
Mattias Klum (f. 1968), Sverige. Naturmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:16 -
3213 Fototyp
efter "Jean Cocteau", meny, yttermått inklusive ra..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:07
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:45 -
3319 Inramad affisch
Ernst Joseph, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:50 -
3060 Plansch
Stockholm, panorama, yttermått inklusive ram: 30x2..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:19