KONST / Litografier / Färglitografi 15103066
nr 1510 3066
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 37/190. Färglitografi, bildmått: 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 97x76 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:39:25
12/12 14:29:57
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm