KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824175
nr 1382 4175
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Björn Hallström (1916-1982), Stilleben. Signerad, daterad -80. Olja på duk, 59x67, yttermått inklusive ram: 64x71 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:47:47
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström