KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7696106
nr 769 6106
Träsnitt
1800-tal, Japan, 35x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:37:45
6/8 09:17:39
500 kr
6/8 16:01:51