KONST / Litografier / Färglitografi 14513056
nr 1451 3056
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 231/365, daterad -87, "Midvinter vid fågelsjön", Färglitografi, bildmått: 34x45, yttermått inklusive ram: 48x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:35:11
28/2 17:22:15
Gunnar Gebbe Björkman
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman