KONST / Litografier / Färglitografi 7335470
nr 733 5470
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi , Jonas Fredén (f. 1959), 6/200, signerad, motivets mått: 30x43
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:59:33
20/12 16:55:15
100 kr
9/1 19:54:33
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén