KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862117
nr 1386 2117
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 25/310, daterad 76, Stockholmsmotiv. Motivet: 27x23, yttermått inklusive ram: 43x36cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 21:07:08
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén