MÖBLER / Bord / Soffbord 8597089
*
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:06:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 07:54:59
1
600 kr
11/11 18:30:49
2
600 kr
11/11 19:01:15
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:28
-
3104 Soffbord med l..
Seffle Möbelfabrik, ek, vändbar bricka (vit / svar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7089
Soffbord
trä, Design Yngvar Sandström, längd: 120, djup: 77, höjd: 53
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/11 07:54:59 | 1 | 600 kr |
11/11 18:30:49 | 2 | 600 kr |
11/11 19:01:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord trä yngvar sandström
-
3042 Soffbord
Fritz Hansen. Bredd: 75 cm, djup: 75 cm, höjd: 47 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3035 Soffbord
Gustaviansk stil, med benavslut i mässing. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:28
-
3104 Soffbord med l..
Seffle Möbelfabrik, ek, vändbar bricka (vit / svar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18