KONST / Oljemålningar / Oljemålning / blandteknik 8192418
nr 819 2418
Peter Hahne
(f. 1955), Sverige
Oljemålning / blandteknik , Peter Hahne (1955), Komposition, 147 x 98 (olja på papper)
Kondition: slitage, lagad
Peter Hahne, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:20:54
2.000 kr
3.600 kr
3.200 kr
3.600 kr
4.400 kr
4.200 kr
4.600 kr