KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144275
nr 1614 4275
John Nyström
(1888-1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad Jylland 1938, "Hamninloppet". Olja på duk, 31x22 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:36:17
John Nyström
Läs mer om John Nyström