KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7753677
nr 775 3677
Färgetsning
Dak Zivko, signerad, 1967, motivets mått: 60x50
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:56:37
100 kr
250 kr