KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13061005
nr 1306 1005
Torun Munthe-Brate
(1891-1993), Sverige
Akvareller, 3 st, Torun Munthe-Brate (1891-1993), Sverige, tillskrivna. Ej signerade, 16x35 cm
Torun Munthe-Brate, född 1891, död 1993, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:58:44
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Torun Munthe-Brate
Läs mer om Torun Munthe-Brate