KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374301
nr 1337 4301
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Sträckande fåglar. Signerad, daterad -88. Akvarell, 44x33 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:39:21
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr