MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 14796491
nr 1479 6491
Sekretär
+ karmstol, Engelsk stil. Bredd: 51. Djup: 41 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:02:56
100 kr
150 kr