KONST / Litografier / Färglitografi 12422030
nr 1242 2030
Jean-Pierre Cassigneul
(f. 1935), Frankrike
Färglitografi, Numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Jean-Pierre Cassigneul, fransk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:28:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
18 mar
Jean-Pierre Cassigneul
Läs mer om Jean-Pierre Cassigneul