KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272003
*
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 11:29:28
1
500 kr
18/5 16:29:07
2
1.000 kr
18/5 17:36:39
1
700 kr
18/5 17:36:39
2
800 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:04
1
900 kr
18/5 17:58:04
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:39
1
Vinnande bud
18/5 18:02:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Jonas Nilsson
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 11:29:28 | 1 | 500 kr |
18/5 16:29:07 | 2 | 1.000 kr |
18/5 17:36:39 | 1 | 700 kr |
18/5 17:36:39 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:04 | 1 | 900 kr |
18/5 17:58:04 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:39 | 1 | Vinnande bud |
18/5 18:02:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27