KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052152
nr 1405 2152
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -92. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 32x27 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:39:32
16/6 16:00:13
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Francisca Lindberg
Läs mer om Francisca Lindberg