MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7358382
nr 735 8382
Stolar
1 par, Tidigt 1900-tal, bemålade
Kondition: lättare slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:57:44
22/1 22:41:25
23/1 17:36:01