KONST / Litografier / Färglitografi 7528336
nr 752 8336
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), vintermotiv, signerad -55, motivets mått: 38x32
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:53:30
100 kr
250 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén