KONST / Litografier / Färglitografi 13272550
nr 1327 2550
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/290. Motivet: 53x41 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:03
18/5 03:15:21
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund