KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6274388
*
nr 627 4388
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 8x24
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2010
kl 19:04:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 18:43:12
1
300 kr
26/2 10:52:30
2
150 kr
26/2 10:52:48
2
250 kr
26/2 14:35:09
3
400 kr
26/2 14:36:47
3
800 kr
26/2 14:36:47
3
800 kr
27/2 02:08:51
1
550 kr
27/2 16:23:28
4
800 kr
27/2 16:24:21
4
900 kr
28/2 10:32:11
3
900 kr
28/2 10:32:31
3
1.200 kr
28/2 16:55:13
5
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:23
*
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
nr 627 4388
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 8x24
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 18:43:12 | 1 | 300 kr |
26/2 10:52:30 | 2 | 150 kr |
26/2 10:52:48 | 2 | 250 kr |
26/2 14:35:09 | 3 | 400 kr |
26/2 14:36:47 | 3 | 800 kr |
26/2 14:36:47 | 3 | 800 kr |
27/2 02:08:51 | 1 | 550 kr |
27/2 16:23:28 | 4 | 800 kr |
27/2 16:24:21 | 4 | 900 kr |
28/2 10:32:11 | 3 | 900 kr |
28/2 10:32:31 | 3 | 1.200 kr |
28/2 16:55:13 | 5 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, mÃ¥lare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:23