KONST / Litografier / Litografi 12658028
nr 1265 8028
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, Handkolorerad, Blåbär, PT. Signerad, daterad -78, ramens innermått: 63x49 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.800 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:23:10
5.000 kr
7.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.600 kr
7.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz