KONST / Litografier / Litografi 11709172
nr 1170 9172
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, "Natthamn", 1949, signerad, numrerad 85/150, motivet: 26x32
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:38:32
19/3 20:10:35
19 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson