KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989075
nr 1298 9075
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Oljemålning, "Desy i solstol". Signerad, numrerad 64. Olja på duk, 65x108 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:46:22
1.500 kr
1.600 kr