KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8089087
nr 808 9087
Blandteknik
komposition, signerad, -59, motivets mått: 35x27
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:52:41
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr
400 kr